Karşıyaka – Torku Konyaspor Maç Analizi! (16 Nisan)

giray-ozkanKarşıyaka’da bu sezon her türlü aksilik başa geldi. Ufuk Sarıca takımın kadrosunu sakatlıklar ve uyum sorunları yüzünden birkaç defa değiştirmek zorunda kaldı. Son olarak takımın kısalarından Bracey Wright Darüşşafaka maçında sakatlandı. Lazeric Jones’un da sezonu kapatması ile o pozisyonda Kenan Sipahi’nin değeri daha da artmış durumda. Kolombiya’lı uzun Juan Palacios’ta sakatlık sebebi ile yok. Son 2 iç saha maçını da kazanan Pınar Karşıyaka bu maçı en önemli faktörlerinden biri olan seyircisinden yoksun oynayacak. Skor yüklerini Colton Iverson,Kenny Gabriel ve bu maçta olmayacak 2 isim Lazeric Jones ile Bracey Wright çekiyor. Maç başına 80.8 sayı atıyorlar.

Torku Konyaspor geçen hafta sonunda hedef olarak gördüğü maçlardan birinde Demir İnşaat Büyükçekmece’ye yenildi. Böylece yenilgi serileri 12 maça çıktı. Yeni transfer Dionte Christmas ile sakatlıktan dönen Sean Williams’ın gelişi oyun anlamında takım toparlamış durumda. Ancak son 2 maçı küçük nüanslar ile kaybettiler. Skor yüklerini Dionte Christmas ile beraber çeken J.R Bremer’ın bu maç sonrasında takımdan ayrılabileceği söyleniyor.

Karşıyaka sahasında yüksek skorlara ulaşabilen bir ekip. Konyaspor son maçlarda oyun kurgusunu hücum üzerine kurmuş durumda. Toplam sayı barajının aşılmasını bekliyorum.Handikap avantajı da değerli bir diğer bahis.

Tahmin : 155.5 ÜST

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (22 Nisan)

İDEAL 705 – Darüşşafaka – Banvit (7.5h) MS:2 – 1.70 711 – Galatasaray(1.5h) – Beşiktaş …

Bir Cevap Yazın