Karşıyaka – Fenerbahçe Ülker Maç Analizi! (9 Kasım)

necaKarşıyaka evinde istikrarlı basketboluyla dikkat çekiyor. Takımına yaptığı destekten dolayı Karşıyaka taraftarı gerçekten takdiri hakediyor. Evinde oynadığı 2 lig maçında da galibiyete uzanan izmir takımı Boby Dixon önderliğinde iyi oynamaya devam ediyorlar. Hafta içi Gora maçını farklı kazanıp 83 sayı buldular. Bu maçtada disipleninden kopmayıp kendi oyunlarını sergileyeceklerdir. Sezon başında bu iki ekip Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda karşılaşmış ve kupayı Karşıyaka kazanmıştı.

Fenerbahçe takımı bu yıla da flaş transferlerle girdi. Hickman. Goudleock hucumda yeterli katkıyı veriyorlar. Yalnız savunmaları tel tel dökülüyor. Bu iki oyuncuya ciddi katkı veren sadece 3 isim var Vesely, emir ve Bogdanovic. Savunmada ne kadar eksi yönleri var ise de hücumda topu iyi dolaştırıp kolay sayı bulabiliyorlar. Bu deplasmanda atarak kazanma yoluna gideceklerdir.

İki kaliteli takımın karşılaşmasında oyunun başa baş gideceğinden son dakikalarda yapılacak taktik fauller bile maçı üste taşıyacaktır. 2 takımda hücumda alternatifleri çok ve yoğun bir şekilde 3’lük deneyen. Ekipler biraz gününde olursa maç üste ulaşır.

Tahmin: 145.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın