Karşıyaka – Beşiktaş Maç Analizi! (30 Ocak)

unver-erturkPınar Karşıyaka Eurocup’ta üst üste oynadığı 2 Trento karşılaşmasından da mağlup ayrıldı.Bracey Wright tam anlamıyla takımın lideri oldu.Kenny Gabriel çok formsuz.Justin Carter ile yollar ayrıldı ve yerine Lazeric Jones ile anlaşıldı.Carter her ne kadar harika bir skorer olmasa da takıma hem savunmada hem de hücumda verdiği enerjiyi Karşıyaka mutlaka arayacaktır.Colton Iverson yaşadığı sakatlıktan sonra bir türlü sezon başında ki performasına çıkamadı.Can Altıntığ ve Soner Şentürk iyi süreler almalarına rağmen katkı sağlayamıyorlar.

Beşiktaş Sompo Japan Avrupa’ya erken havlu atması nedeniyle 21 günlük bir tatil yaptı.Son oynadığı karşılaşmada Demir İnşaat Büyükçekmece deplasmanından mağlup ayrılarak ilk 8 dışında kalmışlardı.Muratcan Güler’in sakatlıktan çıkmasının ardından hücumda daha düzenli bir görüntü verdiler.Lampe takımın en güçlü silahı.Savunmada zaafları olsada hücumda tecrübesi ve yeteneği ile ilk yarıda çok iyi işler çıkardı.Lamont Hamilon gün geçtikçe daha iyi performans sergiliyor.

Karşıyaka Arena bu karşılaşmada kapalı gişe olacaktır.Sezon başında ki tempolu oyunundan uzak olsa da İzmir ekibi hızlı oyunu seven bir takım.Beşiktaş’ın savunmada ki zafiyetlerini de düşünürsek bu karşılaşmada ki en mantıklı bahis ÜST seçeneği olacaktır.

Tahmin: Üst (161.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın