Juventus – Bologna Maç Analizi! (4 Ekim)

necaİtalya’da 19.00 seansında bizlere para kazandıracak karşılaşma olarak bakıyorum.Juventus kendi sahasında Bologna’yı konuk edecek. İlk 6 hafta sonun da 15. sırada bulunan Juventus artık çıkışa geçmek zorunda. İç sahada oynadıkları 3 maçtan da galibiyet çıkaramadılar. Son 3 maçtan galibiyet çıkaramadılar. Bunların hepsi Juventus takımı oyucularını baskıya sokmuş durumda bu baskının altından kalkabilecek oyuncu kapasitesine sahipler. Morata, Mandzukic ve Zazalı hücum hattının bu maç ta gol olup yağacağını düşünüyorum

3 puanla ligin sonunda yer alan Bologna 6 hafta sonunda sadece 3 gol atabildi. Kalelerinde 11 gol gördüler. Orta seviyede takımlara bile varlık gösteremeyen Bologna’nın bu maçta direnmesi çok zor.

Juventus adeta freni patlamış bir kamyon gibi saldıracakları duracakları da yer Bologna kale iç sahası olacaktır. Futbol aksiliği yaşanamadığı takdirde hem İtalyanın hem de bültenin en banko maçı olarak görüyorum. Juventus’un bu maçta patlama yapacağını ve farklı galibiyetini düşünüyorum. Tahmini skorum da 6-0.Ve açılan bu oranın bizler için faiz olduğunu ve umarım kazanın bizler olacağını ümid ediyorum.

Tahmin: H 1 (1.55)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın