Joventut – Sevilla Maç Analizi! (6 Mart)

fersu-yahyabeyoglu

Lige çok iyi başlayan Joventut halen cepten yemeye devam ediyor. 8 galibiyetle 12.sıradalar ama Son 3 maçtır kaybediyorlar. Paul ve Vidal takımın öne çıkan isimleri, tecrübeli Suton da onların en büyük yardımcısı. Ligde ortalama 78 sayı atıp 81 sayı yiyorlar. Son 5 maçlarında ise toplam sayı baremi ortalaması 147 idi.

Sevilla 7 galibiyetle 14.sırada ve son 3 maçta aldıkları 2 galibiyetle yaklaştıkları düşme potasından uzaklaşmayı başardılar. Amerikalı skorer Bamforth ve yakından tanıdığımız Nachbar takımın en çok öne çıkan isimleri. Ligde ortalama 74 sayı atıp 85 sayı yiyorlar. Son 5 maçlarında ise toplam sayı baremi ortalama 148 olarak gerçekleştir.

Denk güçlerin karşı karşıya geleceği gündüz mücadelesinde maç sonu baremi bana göre riskli. Ama takımların son maçlarındaki performanslarına baktığımızda genellikle düşük skorların çıktığını rahatlıkla görebiliyoruz. Hücumdaki açıklarını kapatabilmek adına savunma sertliklerinin artacağını ve genelde düşük tempoda geçecek bir maç olacağını düşünüyorum.

Tahmin: Alt (159.5)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın

Kapat