İzlanda – Kazakistan Maç Analizi! (6 Eylül)

ploutosİzlanda son maçında Hollanda’yı deplasmanda 1-0 ile geçti ve puanını 18’e yükseltti. Müthiş bir performans sergileyen ekip 7 maçta sadece 1 puan toplayabilen Kazakistan karşısında bence bugün Euro 2016 vizesini kutlayacak. Deplasmanda 3-0 ile geçtikleri rakiplerini de evlerinde farklı geçerler.

Tahmin: H1 (1.60)

ulas-eskiturkGrubun sürpriz takımı İzlanda yükselen form grafiğini halen koruyor.Çoğunluğun şans tanımadığı İzlanda şaşırtıcı bir şekilde grup lideri durumunda. Ve artık gruptan çıktılar da diyebiliriz onlar için.En son oynadıkları Hollanda maçında İzlanda gayet iyi durumdaydı.Hollanda’ya resmen top oynatmadılar ve buldukları penaltı golü ile de maçı kazandılar.

Grubun en zayıf takımı Kazakistan’ın bir umudu yok.Formaliteden maçlara çıkıyorlar,geçen maç Çek Cumhuriyeti’ni zorlasalar bile son dakikalarda gelen 2 golle mağlup oldular.Bu maçta onlardan çok fazla beklentim yok. İzlanda’ya karşı pek direneceklerini düşünmüyorum.

İzlanda’nın galibiyete pek ihtiyacı kalmasa da liderliği riske etmeyeceklerini düşünüyorum.Kazakistan’a göre daha iyi kadrosu olan İzlanda ilk yarıdan golü bulup,maçı kazanacaktır. İlk yarı 1 tercihine kuponlarınızda yer verebilirsiniz.

Tahmin: IY 1 (1.50)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın