İtalya – Meksika Maç Analizi! (8 Haziran)

unver-erturkİtalya takımı EuroBasket2013’te kurduğu yeni jenerasyonun meyvelerini alıyor. Belinelli, Aradori, Gentile, Gallinari, Hackett ve Datome gibi çok kaliteli simlere sahipler. Harika bir sezon geçiren MVP Datome çok kötü 2 karşılaşma oynadı. Belinelli iki karşılaşmada da takımın etkili ismiydi. Çok iyi savunma yapan İtalya takımı 2 karşılaşmada ortalama 50.5 sayı potalarında gördü. Tempoyu neredeyse hiç yükseltmeden oynamaları sonucu hücumda sadece 67.5 sayı ortalama ile oynadılar.
Meksika, Yunanistan ve İran’ın bulunduğu grubu İran’ı mağlup ederek 2. bitip ev sahibi İtalya’nın rakibi oldu. Real Madrid’in yıldız pivotu Ayon’un katılmadığı turnuvada çok zor 3 takımın olduğu İtalya’dan Olimpiyat bileti almaları mucizelere bağlı. İlk iki karşılaşmada F.Gruz ve Stoll takımın etkili isimleriydi.
İtalya ilk iki karşılaşmada düşük tempoda çok etkili savunma yaparak kazandı. Bu karşılaşmada da aynı senaryoyu bekliyorum. Öncelik Alt. Ardından Ms 1.

Tahmin: 146.5 ALT (1.70)

İlginizi Çekebilir

Unicaja Malaga – Barcelona Maç Analizi! (21 Mart)

Euroleague’de hedefi kalmayan iki ispanyol takımının karşılaşmasında Malaga sahasında Barcelona’ya konuk olacak. Malaga 3 maçtır …

Bir Cevap Yazın