İtalya – İrlanda Cumhuriyeti Maç Analizi! (22 Haziran)

koray-celiker-kingİtalya grupta istediğini aldı. Evet sıkıcı futbol oynuyorlar ama istediklerini aldıkları sürece başarılı sayılırlar ki bana göre turnuvanın en sağlam takımı konumundalar. Juventus’un savunmasını olduğu gibi oynatıyorlar. Hepsi de ayrı ayrı çok özel isimler. Forvette sıkıntı yaşamaları da doğal. Eski kaliteli ayaklarını kaybettiler. Ama İtalya her zaman İtalya’dır. Başarısız göremezsiniz.

İrlanda Cumhuriyeti de kalite olarak rakiplerinden daha düşük olmasına rağmen kora kor ve dişe diş performanslar sergiledi. İrlandalılar savaşçı ruhlu asil insanlardır. Bunu da sahadaki duruşlarıyla futbolseverlere yansıtıyorlar.

Conte İrlanda Cumhuriyeti karşısında 7-9 arasında as oyuncusunu oynatmayacağını ama maçı çok önemsediklerini söyledi. İrlanda Belçika karşısında dağıldı ama İtalya öyle yaldır yaldır gelen bir takım değil. Kazanmak zorunda olmalarından dolayı özellikle 2. yarıda riskler alacaklardır. İlk yarıda daha ortada oynanan bir oyun bekliyorum. Alternatifim ise her şeye rağmen 2,5 altı.

 Tahmin: İY X (1.80)

İlginizi Çekebilir

Başakşehir – Beşiktaş Maç Analizi! (18 Mart)

Dün Fenerbahçe – Galatasaray derbisinin berabere sonuçlamasıyla iki takımın da iştahı iyice kabardı. Başakşehir son …

Bir Cevap Yazın