İsviçre – Fransa Maç Analizi! (19 Haziran)

koray-celiker-kingİsviçre son dönemlere göre güç kaybı yaşasa da hala belirli bir kalitenin üzerindeler. Oyun şablonlarında da aman aman bir değişiklik yok. Grupta 2 maçta 4 puan toplarlarken kimseye güven vermediler. Yine de kağıt üzerinde hedefine az çok ulaşmış durumdalar. Forvet bölgesinde katkı alamıyorlar. Bu soruna çözüm üretmeleri gerek.

Fransa turnuvada ev sahibi. Kadro kalitesi olarak da Almanya, İspanya ile birlikte sayabileceğimiz 3 takımdan biri. Arkasında seyirci destekleri de var. Ama 2 maçta 6 puan alınmasına rağmen goller hep son dakikada geldi. Özellikle Payet gününde olmazsa her an bir terslik yaşayacaklar gibi görünüyorlar. Bu da futbolseverlerin aklına garip sorular getiriyor.

Grubun ilk 2 sırasındaki 2 takımın maçında beraberlikte 2 taraf da tur atlıyor. İsviçre direnecek, Fransa üzerlerine gelecektir. Ev sahibi Fransa bu sefer kilidi açmakta zorlanabilir. Liderlik için 1 puan yeteceğinden fazla risk almayacaklarını öngörebilirim. Şans golü veya gollerine tanık olmazsak benim kafamda 0-0 bitmiş bir maç. 2,5 Altı ve MS X bahislerini öneriyorum.

Tahmin: MS X (2.90)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Günün Kuponları! (22 Nisan)

İDEAL 129 – Augsburg – Mainz ÇŞX-2 : 1.52 131 – St Etienne – Troyes …

Bir Cevap Yazın