İstanbul Üniversitesi (B) – Canik Bld. (B) Maç Analizi! (13 Mart)

unver-erturkTürkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi 21. Haftasında son haftaların 2 düşüşte ki takımı İstanbul Üniversitesi ve Samsun Canik Belediye İstanbul’da karşı karşıya geliyor.

İstanbul Üniversitesi son 4 haftada sadece sahasında Botaş’ı mağlup edebildi. İstikrarsız performanslar sergileseler de takımın sayı yükünü Tan White, Viktoria Mircheva ve Elizabeth Williams çekiyor.

Samsun Canik Belediye son 6 haftada sadece 2 galibiyet aldı ki ikisi de sahalarındaydı ve birisini uzatmalarda kazanabildiler. Çok dar bir rotasyonları var. Essence Carson, Natasha Lacy, Iva Perovanovic ve istikrarsız Zane Tamane dışında sayı katkısı veren isim yok. Top paylaşımını ligimizde en iyi yapan takımları arasındalar.
İki takımında son haftalarda ciddi sıkıntılar yaşadığını gördük. Samsun ekibi daha iyi bir görüntü verdi. İstanbul deplasmanında kazanmaları sürpriz olmaz. Handikap avantajıyla MS 2.

Tahmin : MS 2 (4.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın