İstanbul Üni(B) – Adana ASKİ (B) Maç Analizi! (6 Aralık)

unver-erturkİstanbul Üniversitesi sahasında oynadığı üst üste 2 maçı kaybettikten sonra(1’i lig birisi hazırlık maçı) deplasmanda geçen hafta Botaş’ı rahat geçti.Avrupa’da da Dunav deplasmanından 23 sayılık fark ile galip döndüler.Rahat kazandıkları maçlarda bile ribaundlarda rakiplerine eziliyorlar.Geniş rotasyonları olmasına rağmen ilk 5 dışında rotasyondan çok az sayı katkısı alıyorlar.Maç başına ortalama 70.83 sayı atıp 65.83 sayı potalarında görüyorlar.

Adana ASKİ sezonun en istikrarsız takımlarından biri durumunda.Rahat maçları kaybedip favori olmadığı maçları kazanabilecek potansiyelde bir takım.Çok kaliteli yabancı oyunculara sahipler.Melisa Can,Begüm Dalgalar gibi yerli rotasyonunda önemli oyuncuları var.Takım en büyük problemi maç içinde seriler yiyip oyundan kopası.Ribaundlarda başarılı bir takımlar.Maç başına ortalama 78.83 sayı atıp 82.83 sayı potalarında görüyorlar.
Kadro kalitesi olarak rakibinden 1 gömlek üstün olan ASKİ bu maçı kazanabilir.Handikap avantajıyla MS 2.

Tahmin ; MS 2 (4,5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın