İstanbul Bşb – Ted Kolejliler Maç Analizi! (11 Ekim)

giray-ozkanİstanbul BŞB sezona antrenör değişiklikleri ve bir takım sorunlar ile başlayan ve kadrosunu geç oluşturan bir ekip. Takımı bu sezon Murat Polat antrene edecek.Geçen sezon kadroda olan Umutcan Özyıldırım, Burak Erol, Genco Ozan Dilik bu sezonda kadroda yer bulurken Bora Hun Paçun (Aliağa Petkim), Levent Bilgin (Mersin BŞB), Caner Topaloğlu (Beşiktaş), Zack Wright (Panathinaikos), Jure Balazic (Tofaş), Steponas Babrauskas (Rytas), Can Akın (Türk Telekom), Isaiah Swann (Braunschweig), Alex Stepheson (Union Olimpija), Mehmet Şanlı (Beşiktaş İntegral Forex) isimleri takıma katıldı.Takım hazırlık maçlarında ve Türkiye kupasında bir ritm yakalayamamış gözüktü.

Ted Kolejlier ise lige geçen sezondan kalan Muhammet Mustafa Baygül, Kaan Sarıaslan, Vanja Plisnic, Berent Kavaklıoğlu, Clay Tucker isimleri ve Önder Külçebaş (Trabzonspor), Predrag Samardziski (Mersin BŞB), Polat Kaya (Türk Telekom), Matt Gatens (Khimik), Alade Aminu (Banvit), Marques Green (Sassari), Ayberk Olmaz (Fenerbahçe Ülker) transferleri ile başlıyor.Türkiye kupasında Tofaş ve İstanbul BŞB’yi yenmişlerdi.Takımı bu sezon Burak Gören çalıştıracak.

Bu karşılaşmada takım kimyasını oturtamayan İstanbul BŞB dezavantajlı takım. Deplasman ekibi Ted Kolej handikap avantajı ile önereceğim takım olacak.

Tahmin: MS 2  (2.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (23 Mayıs)

İdeal 810 – Bamberg – Bayern Münih MS 1 : 1.55 972 – Beşiktaş – …

Bir Cevap Yazın