İstanbul BBSK – Demir İnşaat Büyükçekmece Maç Analizi (6 Şubat)

giray-ozkanGeçen hafta sonunda Banvit’İ zorlayan ancak yenilgiye engel olamayan İBB sahasında hemşehrisi Büyükçekmece’yi konuk ediyor.

Erteleme maçında yendiği Banvit’e yenilerek ligin 2. Yarısına başlayan İstanbul BŞB’de bir düzelme mevcut.Savunmada daha diri kalmaya çalışıyorlar.Skor yüklerini Damir Markota,Marcus Denmon,Ben Mc Auley ve Dragan Labovic çekiyor.Maç başına 77.5 sayı atıyorlar.Ligin en çok top kaybı yapan takımı durumundalar.,

Demir İnşaat Büyükçekmece geçen hafta sonunda kötü bir oyundan sonra Telekom’a mağlup oldu.Bu yenilgide kuşkusuz yanlış hakem kararları da etkiliydi.Son 3 deplasmanları ligin kaliteli ekipleri Banvit,Galatasaray ve Pınar Karşıyaka karşısında oynandı. Bu 3 deplasmanda da dirençli bir takım olduklarını ispatladılar.Skor yüklerini Michael Roll,Erwing Walker ve Erik Murphy çekiyor.Maç başına 77.2 sayı atıyorlar.

Demir İnşaat Büyükçekmece ligin ilk devresinde oynanan maçı son saniye 3lüğü ile kazanmıştı.O günden sonra pek çok maç kazanıp takdirleri topladılar.Bir kez daha handikap aşarlar.Üst alternatifi de değerli.

Tahmin ; MS:2 (1,5)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın