İstanbul BBSK – Beşiktaş Maç Analizleri! (22 Ekim)

unver-erturkİstanbul BBSK, farklı Anadolu Efes mağlubiyetinin ardından Fenerbahçe deplasmanında da bir etki gösteremeden kaybetmişti. En şanssız fikstürlerden birine sahipler ve önemli sakat oyuncuları bulunuyor. Kadrosunda çok sayıda genç oyuncu bulunmasına rağmen diğer takımların aksine iyi bir takım kurduklarını ve gelecek açısından bu kadronun önemli bir proje olacağını düşünüyorum. Kartal ve Deniz sezona iyi bir giriş yaptılar. Markota ve Calloway bu takım için önemli tecrübeli isimler fakat özellikle Calloway geçtiğimiz sezonki görüntüsünden çok uzak.

Ufuk Sarıca ile bambaşka bir takım olan Beşiktaş geçtiğimiz hafta zorlu geçmesi beklenen Uşak maçını çok rahat kazandı. Hafta içi ilk Avrupa maçından da 17 sayılık fark ile galip ayrılan Beşiktaş oynadığı 3 resmi maçı da rahat kazanmış oldu. Earl Clark Beşiktaş için çok büyük bir şans ve harika oynamaya devam ediyor. Stimac yaz aylarını çok iyi geçirdiği için(Olimpiyatlar) çok diri ve güçlü bir görüntüde. Bu formunu eğer tüm sezona yayabilirse Beşiktaş’ın en zayıf kanadı olan pota altı en güçlü görüntüye bürünebilir. Şuan için tek hayal kırıklığı hala ritmini bulamayan oyuncu D.J. Strawberry diyebiliriz.

İstanbul BBSK hedef maçları arasında bu karşılaşma bulunmuyor. Gelecek vadeden ve tehlikeli oyuncuları bulunsa da formda Beşiktaş karşısında sürpriz yapabileceklerine inanmıyorum. Beşiktaş çift hanelerde kazanacaktır. MS 2.

Tahmin: MS 2 (-8.5h)

İlginizi Çekebilir

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (24 Mayıs)

Boston Celtics sahasındaki 2 maçıda rahat kazanarak 2-0 öne geçmişti. Ancak deplasmandaki 2 maçı kaybetti. …

Bir Cevap Yazın