İsrail – Fransa Maç Analizleri! (10 Eylül)

giray-ozkanB grubunun mağlubiyetsiz ekibi Fransa İsrail’i konuk ediyor. İsrail tek mağlubiyet ile B grubunun 2. sırasında. Takımın skor yükünü NBA’den gelen forvet Casspi çekiyor. Top paylaşımları üst düzeyde.Ancak skor anlamında paylaşımları kadar etkili değiller ve en önemlisi ribaund sorunları mevcut.

Fransa gruptan çıkmayı garantiledi. Yıldızların çok olduğu kadroda yine Parker en skorer isim. Gittikçe düşen skor üretimlerine rağmen kazanmayı biliyorlar.

Şampiyonanın ev sahibi Fransa bu karşılaşmada bol rotasyonlu bir kadro ile mücadele edebilir. İsrail’in mağlubiyet halinde kaybedeceği pek fazla bir şey yok. Bosna karşısında zorlanan Fransa’nın bu karşılaşmada da 13 sayılık bir fark yapmasını zor görüyorum. Bu nedenle MS 1 ve üst tercihlerim var.

Tahmin: MS 1 (+12.5h)

asgardİsrail son maçında Polonya’yı zor da olsa yenmeyi bildi. Grupta 3 galibiyetle Fransa’nın ardından 2. sırada yer alıyor. Rakip şampiyonanın favorilerinden Fransa.

Fransa şampiyonaya uzatmalarda kazandığı Finlandiya galibiyeti ile başlamıştı. Son maçında Rusya’ya karşı yine zorlanmasına rağmen galip gelmeyi bildi. Tony Parker zayıf rakiplere karşı çok da kendini zorlamadı, kadro kalitesi olarak grubundaki her takıma karşı çift faneleri farkları atabilecek bir takım.

Bu maçta İsrail’e 12,5 handikap verilmesine rağmen ben Fransa’nın handkapı da geçerek galip geleceğini düşünüyorum. Tahminim MS 2

Tahmin: MS 2 (-12.5h)

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (25 Mayıs)

İDEAL 983 – Sakarya Bşb. (12.5h) – Fenerbahçe  MS:1 1.70 984 – Villeurbanne – Le …

Bir Cevap Yazın