İspanya – Fransa Maç Analizi! (17 Eylül)

unver-erturkİspanya Gasol’ün mükemmel oyunuyla 9. kez üst üste Avrupa Şampiyona’sında yarı finale kadar gelmeyi başardı.Geçen sene kupaları süpüren Real Madrid’den 4 oyuncu olmasına rağmen Koç Scariola’nın Llull,Rodrigez ve özellikle Rudy’e hücumda çok fazla özgürlük vermemesi nedeniyle tüm yük Gasol’e biniyor.Çeyrek finalde iki tarafada gidip gelen maçta son periyotta maçı koparıp yenilgisiz Yunanistan’ı turnuva dışına ittiler.Mirotic grup maçlarından sonra iyi bir ritim yakaladı.

Fransa’da kendi evinde oynadığı turnuvada işler yolunda gibi.Şu ana kadar zor bir rakiple karşılaşmadılar.Oynadıkları tüm maçlarını kazandılar.Nando de Colo çok iyi bir turnuva geçiriyor.Diaw hücumun sıkıştığı anlarda çok iyi top dağıtıyor ama bazı maçlar vardır baskette bundan önceki oynanan tüm maçları unutursun bu da öyle bir maç bu maçın sonucunu günlük performanslar belirleyecek yinede bir tahminde bulunacaksak oda bence ev sahibi avantajı nedeniyle %51 Fransa’dır.

Tahmin: MS 2 (1.40)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın