Inter – Southampton Maç Analizi! (20 Ekim)

necaİtalyan ekibi inter sahasında  ingiliz ekibi Southampton’u konuk edecek. İnter grupta puansız son sırada yer alamkta. 2 maçta da vasatın altında performans sergileyen De Boer’un öğrencileri ligde de son 3 maçta puan kaybettiler. Koltuğu sallantıda olan Hollandalı Teknik Direktörün açıkcası Avrupa’yı önemsediğini sanmıyorum takım için tek bir hedef var o da lig. Icardı’nin kıtabını yayınlamasının ardından patlak veren taraftar protestosu da takımın kötü gidişindeki bir diğer kara bulut olmaya devam ediyor. Yedek ağırlıklı bir kadro ile de çıksalar en azında bu maça asılacaklarını ve gol bulacaklarını tahmin ediyorum.

Sou ise liginde orta sıralarda yer alan. Charlie Austin’in taşıdığı bir ekip grupta 4 puanları bulunmakta. Aslında Puel e bu deplasmandan 1 puan verseler düşünmeden evet der maça bile gerek duymaz o yüzden. Temkinli oyun anlayışı bekliyorum deplasman ekibinden.

Ev sahibi’nin formsuz görüntüsü maçın önüne geçebilir. Sou  mütevazı bir ekip savunmada iyiler toplam gol sayısı 2-3 gol aralığında kalır düşüncesindeyim.

Tahmin : 2-3 Gol (1.75)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın’dan DK Kuponu! (18 Haziran)

İDEAL 114 – Tunus – İngiltere İlkYarı Ç1-X : 1.60 113 – Belçika – Panama …

Bir Cevap Yazın