İngiltere – Panama Maç Analizi! (24 Haziran)

İngiltere ilk maçta bana göre iyi bir futbol oynadı. Çok fazla pozisyon ürettiler ancak gereğinden fazla zorlandılar. Yine de bir şekilde kazanmasını bildiler. Harry Kane, Trippier ilk maçta en beğendiğim iki oyuncuydu. Ancak Tunus’un kötü savunma yaptığı dünkü Belçika maçında kanıtlanmış oldu. Şimdi iyi savunma yapabilen bir takım karşısında İngiltere aynı üretkenlikle sahada olabilir mi soru işareti. Ancak kalite farkı çok fazla. Öyle ya da böyle bir şekilde yeneceklerdir.

Panama güç olarak turnuvanın en kötü takımlarından biri. Ancak savunma futbolunu bir yere kadar iyi beceriyorlar. Belçika karşısında ilk yarı iyi savunma yaptılar ancak ikinci yarının başında yedikleri golle dağıldılar. Bu turnuva genelinde skor üretmeleri çok zor gözüküyor. Bu yüzden tüm maçlara savunma öncelikli başlamaları çok doğal. Bu maça da 11 kişi topun arkasında başlayacaklardır. Düşük tempoyu kovalayacaklardır. Sadece savunmayla İngiltere karşısında puan çıkarmaları çok düşük olasılık.

İngiltere maçın ilk on dakikasında baskılı olacaktır. İlk on dakika skor üretemezlerse ilk yarı öne geçmeleri zorlaşır. Ben biraz da buna güvenerek bu maçta yüksek oran kovalayacağım. Banko isteyenler için de bahislerim var.

Banko: İkinci Yarı Sonucu – 1(1.25)

İdeal: 2-3 GOL(1.80)

Sürpriz: X/1(3.40)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Huesca Maç Analizi! (25 Eylül)

Atletico ligde 8 puanla beşinci sırada yer alıyor. Ligde üst üste iki hafta puan kaybettikten …

Bir Cevap Yazın

Kapat