İngiltere – İsviçre Maç Analizi! (8 Eylül)

ulas-eskiturkİngiltere Hodgson dönemi ile birlikte grup elemelerinde 7/7 gidiyor. Gruptan çıkmayı da garantilediler. Artık kalan maçlarda rotasyonlu kadrolar ile sahada olmaları bekleniyor. Bu maç önemli isimlerin bazıları kadroda olmayabilir. İlk maçta İsviçre’yi deplasmanda 2-0 yendiklerini de hatırlatalım.

İsviçre kadro anlamında çok iyi isimlere sahip.Hepsi bir araya geldiği zaman ciddi bir tehlike. Ancak halen daha onların uyumu tam anlamıyla sağlanmış değil. Potansiyellerine uygun bir oyun oynamıyorlar. Onlardan çok daha fazla beklentilerim var. Grupta onlar da rahat bir konumdalar. Pek fazla hedefleri kalmadı. Grupta kalan maçlar biraz da formalite amacı ile oynanacak.

İki takımın çok fazla önemseyeceği kadar gerekli bir maç oynanmayacak. İki takım gayet rahat durumda. Çeşitli rotasyonlar olacaktır, kadrolarda değişikliklerin olmasına kesin gözüyle bakıyorum. Formalite oynanacak bu karşılaşmada savunmaların çok fazla dirençli olacağını düşünmediğimden kg var seçimini ön planda tutuyorum.

Tahmin: KG Var (1.7)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın