Indiana Pacers – Toronto Raptors Maç Analizi! (30 Nisan)

black-mambaIndiana serinin ilk maçını kazanarak saha avantajını ele geçirse de kendi evindeki 3.maçı kaybederek yeniden avantajı Toronto’ya verdi. Bugün evlerinde mutlak kazanmak zorundalar , aksi halde Toronto seriyi kazanmış olacak. Paul George şu ana kadar muazzam oynuyor ancak diğer skorer Monta Ellis’ten ilk iki maç dışında iyi katkı gelmemesi Indiana’yı zora sokuyor.

Toronto saha avantajını yeniden ele geçirdikten sonra son maçta son topta maçı kazanmayı bildi . DeRozan’ın 34 sayılık performansı onlara galibiyeti getiren en önemli faktör oldu. DeRozan istenilen katkıyı vermeye başlasa da Lowry henüz tam kendini bulabilmiş değil. Toronto bugün kaybetse bile 7.maçı evinde kazanmak için favori ancak yine de bugün kazanıp işi bitirmek için her şeylerini verecekler.

Serinin 6. Maçı , Indiana mutlak kazanmak zorunda , son maç hariç diğer 4 maçın tamamı ALT oldu ve bugün çok daha sert bir maç bizi bekliyor. Indiana kazanmak istiyorsa karakterli oynamalı ve özellikle savunmada yine çok iyi olmalı. Seriye genel baktığımızda da zaten savunmaların ağırlıklı olduğunu görüyoruz. Bugün yine tercihim ALT olacak.

Tahmin: Alt (194.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın