Indiana Pacers – Brooklyn Nets Maç Analizi! (26 Kasım)

osman-cengizBrooklyn sezonun bana göre en kötü takımlarından. Çarşamba günü oynanan maçta evinde Boston’dan 19 fark yediler. O maçta yine bir varlık gösteremediler. Zaman zaman Bogdanovic’in üçlükleriyle ayakta durmaya çalıştılar ama oyundan kopmamayı başaramadılar. Son 5 maçta en az farkı Lakers’dan 7 sayı geride bitirerek ulaştılar. Portland’dan 20, Oklahoma’dan 19, Clihhers’dan da 32 sayı fark yediler. Serbest düşüş modundalar. Jeremy Lin’in sakatlığı sürüyor bu maçta kadroda yok.

İndiana, Paul George’un yokluğunda Atlanta’ya, Golden’a ve Phoenix’e kaybetti. Son gelen bilgilere göre yıldız isim kadroya dönüyor. Sezonun başındaki maçta Brooklyn kazanmış ve şaşırtmıştı. Kaybedilen maçlardan sonra telafi için en uygun maçı yakaladılar diyebiliriz. Paul’un oynayacağı maçta ben Pacers’ın rahat kazanacağını düşünüyorum. Brooklyn’in başlarda dirençli oynama ihtimaline karşı banko 1den1 önermiyorum ama sistem kuponlarda değerlendirilebilinir.

Tahmin : Ms 1 (-9,5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın