Indiana Fever – Phoenix Mercury Maç Analizi! (22 Eylül)

necaWnba’de play – off mücadeleleri başladı. Indıana sahasında Mercury takımını konuk edecek. Indıana genel olarak sezonu orta şekerde geçirdi kendine denk takımları yenip üst düzey takımlara karşı direnemediler. İlermiş yaşına rağmen Tamika skor yükünü üstleniyor. Marıssa Coleman ve Mittccell de skora katkı veren diğer isimler. Kizer ve Lerkins’de pota altında mücadele eden diğer isimler genel olarak 79.8 sayı ortalamaları bulunmakta. Savunmada dirençlerini zaman zaman yükselttikleri zaman zor sayı yemekteler.

Phoenix takımı ise bu sezonu tempolu oyun anlayışı ile dikkat çekti. Yüksek skorlara ulaşabilen takım ancak hücumda sayı atan Taurasi,Griner ve Taylor gerek yaş problemleri gerek ise yıldız oyuncunun vermiş olduğu rahatlık nedeniyle savunmada konusunda sıkıntıları var. 82.3 sayı ortalamaları olduğunu belirtelim.

İki takım da hücumsal anlamda sıkıntı yaşamıyor. Play – off un ilk maçında rahat bir oyun sergileyeceklerini düşünüyorum. Üst oynayalım.

Tahmin : Üst (161.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın