Indiana Ferever – Chicago Sky Maç Analizi! (11 Haziran)

necaİndiana sahasında Chicago takımını konuk edecek. Ev sahibi 8 maç sonunda 4 galibiyet elde etti. Marrissa Coleman oyunun her iki bölgesinde etkili isim. Kizer ve Lerkins pota altını karartan isimler. Tamika ilerlemiş yaşına rağmen oyun içerisinde atletik hareketler yapabilmekte.

Chicago da 8 maç sonunda 4 galibiyet elde etti. Son 3 maçlarını kazandılar. Della Donne’da son maçlarda form düşüklüğü var. Savunma konusunda sıkıntı yaşayan bir ekipler. Pondexter oyunu kurma da başarılı olan bir isim. Ancak dediğim gibi savunma konusunda ciddi sıkıntılar yaşamaktalar.

İndiana dengeli bir ekip oyunun ne zaman oynayacağını iyi biliyor. Tempoyu kendilerine göre ayarlayabilmekteler. Zaman zamanda iyi savunma yaptıklarını görmekteyiz. Chicago son 3 maçını da kazansa da güven vermeyen ne yapacağı belli olmayan bir ekip. Marrissa Coleman önderliğinde İndiana ilk yarıda galibiyete uzanan taraf olmasını bilecektir.

Tahmin : İY 1 (+0.5)

İlginizi Çekebilir

İspanya

Andorra – Bilbao Maç Analizi! (22 Ekim)

Andorra sezona etkili başlangıç yapan takımlardan biri, 2/3 yaptılar Endesa’da. Son maçlarında Vitoria’ya deplasmanda 95-77 ...

Bir Cevap Yazın

Kapat