Gürcistan – Hollanda Maç Analizi! (5 Eylül)

asgard

Avrupa Şampiyonası’nda C grubunun en zayıf rakibi Hollanda ile Gürcistan karşı karşıya geliyor. Gürcistan turnuvaya fena olmayan bir kadro ile katılıyor. Bu grupta Yunanistan, Hırvatistan ve Slovenya’nın ardından 4.cülüğü kovalamaya çalışacaklardır. Takımın öne çıkan isimleri Markoishvili, Sanikidze, Sanikidze. Hazırlık maçlarında Fransa’ya 95-53’lük skorla yenildiler.

Hollanda İzlanda ile birlikte belki de turnuvanın en zayıf ekiplerinden bir tanesi ancak Türkiye maçında da gördük ki maçın sonuna kadar oyundan düşmeyen bir disiplinleri var, turnuvaya keyif almaya gelecekler bir nevi ve sonuna kadar savaşacaklar. Takımda kariyerli bir oyuncuları yok hepsi takım için savaşıyor. Hazırlık maçlarında Yunanistan ve Türkiye’ye karşı iyi maçlar çıkardılar.

İki takımı değerlendirdiğimizde Gürcistan kadro olarak ağır basıyor ancak İddaa Hollanda’ya 10,5 gibi yüksek bir handikap açmış. Ben Gürcistan’ın Hollanda’ya bu farkı atabileceğini düşünmüyorum. Bu yüzden de handikap avantajını da kullanarak MS 2 diyorum.

Tahmin: MS 2 (+10.5h)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın