Gremio – Newell’s Old Boys Maç Analizi! (14 Mart)

Gremio bu sezon oldukça formda. Defans hattındaki iyi görüntüleri geçtiğimiz sezon gibi devam ediyor. Gol yollarındaki sorunlarını biraz daha çözebilmiş görünüyorlar. İlk maçta deplasmanda Uruguay ekibi Nacional De Football’u Riveros’un golüyle geçerlerken. 2. maçta kendi sahalarında Kolombiya ekibi Atletico Nacional’ı Luan, Benetti ve Ruiz’in golleriyle 3-0 mağlup ettiler. 40 yaşındaki Ze Roberto’nun göstermiş olduğu performans da takdire şayan.

Newells Old Boys ise ilk maçta Atletico Nacional’e deplasmanda 1-0 mağlup olup kendi sahasında Nacional De Football’u 4-0 mağlup ettiler. Oynadıkları son 6 deplasman maçının 5’inde gol atamadılar. Aslında Ever Banega ve David Trezeguetli kadrosuyla çok kaliteli hücum ayaklarına sahipler. Yıldız oyuncu Maxi Rodriguez son zamanlarda formsuz. Pablo Perez’in Malaga’ya gitmesi takımın orta sahadaki dengesini bozmuş gibi.

548 kodlu maçta şanslı olan taraf Gremio. Ancak dediğim gibi Newells Old Boys’un çok tehlikeli hücumcuları var. Her an bir takıma karşı patlayabilirler. Yine de Gremio karşısında bu şansı az görüyorum. Arjantin ekibinin 1 puan için gelip oyunu kilitleyeceğini düşünüyorum.

Tahmin: 2,5 Altı (1.6)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın