Gravelines – Nancy Maç Analizi! (19 Nisan)

fersu-yahyabeyogluGravelines yaşadığı düşüşe rağmen halen ilk 4 konusundaki iddaasını sürdürüyor. Son iki maçlarında deplasmanda sırasıyla Orthez ve Paris’e 20 sayılı farklarla kaybettiler ve rahatlıkla formsuz olduklarını söyleyebiliriz. Albicy, Sy ve Gray takımın ön plana çıkan isimleri. Bunun yanında tecrübeli Dove da zaman zaman değerli katkılar veriyor pota altında.

Misafir takım 9 galibiyetle 16.sırada ve playoff şansları kalmadı. Ancak düşme potasından yeteri kadar uzak kalabilmeleri için bir kaç galibiyete daha ihtiyaçları var. Bir nevi veteranları takımı olan Nancy’de Panko, Tchicamboud ve Pietrus kardeşler koç Weisz’in en güvendiği isimler. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ancak aralarındaki tek deplasman maçında Cholet’ye karşı maçı uzatmaya götürmeyi başardılar ve ucu ucuna 83-82 kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında yenildiler ama maksimum 4 fark yediler.

Form düşüklüğü yakalayan Gravelines ile son haftalarda deplasmanlarda da iyi basketbol oynayan ve tecrübeli isimleri ile direnen Nancy’nin kapışmasında misafir takımın direneceğini farkın 8-9 sayılara çıkmayacağını düşünüyorum, önerim handikapı da değerlendirerek Nancy seçeneği.

Tahmin: Ms2 (+8,5)

İlginizi Çekebilir

nba_photos_001_b_640x423

Philadelphia 76ers – Oklahoma City Thunder Maç Analizi! (27 Ekim)

00Kevin Durant’ın şampiyonluk yaşamak uğruna takımdan ayrılmasından sonra Oklahoma’nın skor yükünü Russel Westbrook’un üstleneceği oynanan ...

Bir Cevap Yazın

Kapat