Gravelines – Le Mans Maç Analizi! (16 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluGravelines ilk maçta güçlü Le Mans svunmasına karşı çok zorlandı. 13.1 ortalama ile oynayan Gray ve 12.4 ortalama ile oynayan Dove sadece 8’er sayı bulabildiler. Bunun yanında yay gerisinden de kötü bir maç çıkardılar, %29 ile oynadılar. Gray ve Dove’un etkisiz kaldıkları maçta alternatif bir hücum silahı bulamamaları sadece 67 sayıda kalmalarına neden oldu.

Koç Kunter’in takımı deplasmanda oynamasına rağmen sert ve kararlı bir savunma sergileyerek hücumda da her zamanki gibi McKee’nin liderliğinde hadlerini bilerek oynadılar ve galibiyete ulaştılar. Travis ve Yarou pota altında ezip geçti Gravelines’ı, hem ribaundları domine ettiler hem de Travis ile ters eşleşmeleri çok iyi değerlendirdiler. Lofton’nın sessiz kaldığı maçta Gelabale de sahneye çıkıp 13 sayılık bir katkı verdi.

Gravelines, Le Mans’a ters gelen bir basketbol oynamıyor. Tempoyu arttıramıyorlar ve hücumda fazla opsiyonları yok. Le Mans’ı düşük tempoda ve az skor bularak yenmeleri çok zor. Bu maçta da koç Kunter ve takımının favori olduğunu düşünüyorum. Handikapsız maç sonucunun oranı çok iyi bence değerlendirilmeli.

Tahmin: Ms 2 (2.30)

İlginizi Çekebilir

Ege Akdeniz’den NBA Kuponu! (20 Nisan)

İdeal 968 – San Antonio Spurs – Golden State Warriors Ms2 1.40 960 – Miami …

Bir Cevap Yazın