Gran Canaria – Real Madrid Maç Analizi! (20 Kasım)

fersu-yahyabeyogluEv sahibi kötü başladığı Liga Endesa mücadelesinde toparlandı ve son maçlarda hatasız bir performans sergiliyorlar, bu maç öncesi 4/4 yaptılar. Kuric ve Baez bir tık öne çıksalar da takım olarak savaşıyorlar takım olarak her işi yapıyorlar. Örneğin hücumda bu iki isim dışında tam 4 oyuncunun ortalamaları 8-9 sayı aralığında. Yüksek tempoda oynuyorlar ve maç başına buldukları 85 sayı ile bu alanda ligde 3.sıradalar. Bu maç öncesi eksikleri yok.

Koç Laso yönetimindeki Real geçen sezon yapılan hatalardan derslerini çıkarmışlar ve bu sezona daha istekli daha arzulu başladılar. Liga Endesa’da şuanda averaj farkıyla 6 galibiyet ve 1 mağlubiyetle ezeli rakipleri Barcelona’nın ardından ikinci sıradalar. Haftaiçi Euroleague’de Barcelona’yı farklı geçerek Liga Endesa’daki mağlubiyetin de rövanşını almış durumdalar. Şuanda takımda moraller üst seviyede ve Llull ile Randolph da çok iyi durumdalar. Ligde ortalama 91 sayı atıyorlar ve bu alanda 1.durumdalar.

Liga Endesa’nın en yüksek tempoda oynayan ve en bol sayı atan 3 takımından ikisi bu mücadelede karşı karşıya gelecek. Yorgun Real’e karşı Gran Canaria’nın direneceğini düşünüyorum ki bu da skoru daha da yükseltecektir, kazanan takımın 90 sayıyı geçmesi gerekekecek bence. Bu nedenle önerim üst seçeneği olacak.

Tahmin: ÜST (175.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Real Madrid Maç Analizi! (19 Haziran)

İspanya Ligi Lega Endesa’nın finalleri sürprizle başladı. İlk maçta kaybeden taraf olan son Euroleague şampiyonu …

Bir Cevap Yazın