Gran Canaria – Fuenlabrada Maç Analizi! (15 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluKoç Reneses’in öğrencileri 20 galibiyetle 5.sıradalar ve son iki maçtan bir galibiyet alabilirlerse yerlerini garantiliyecekler playoff için. Geçtiğimiz 3 maçlarından sadece bir galibiyet alabildiler ve sezon sonuna formsuz giriyorlar. Omic, Pangos ve Salin liderliğinde bu maçta galibiyet kovalayacaklar. Kendi sahalarında oynadıkları son 3 maçtan sadece birinde 170 sayı barajı geçildi, sezon boyunca kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ise ortalama 166 sayı atıldı.

17 galibiyetle 7.sırada bulunan misafir takım halen matematiksel olarak playoffu garantiliyebilmiş değil, son iki maçlarından birini kazanmaları gerekiyor playoff için. 16 galibiyetli Murcia ve Bilbao onları saf dışı bırakabilir. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve iyi durumdalar. Paunic, Popovic, Urtasun üçlüsü ön planda olacak. Deplasmanda oynadıkları son 3 maçın sadece birinde 170 sayı barajı geçildi ama bir tanesinde de 169 sayı atıldı. Bunun yanında sezon boyunca deplasman maçlarında ortalama 164 sayı çıktı.

Real ile beraber ACB’nin en yüksek tempoda oynayan iki takımının mücadelesinde bir skor patlaması daha bekliyorum, tıpkı geçen hafta oynanan Real-Fuenlabrada maçında olduğu gibi.

Tahmin: Üst (170.5)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın