Gran Canaria – Banvit Maç Analizi! (28 Ocak)

necaGeçen hafta oynadığı Banvit karşılaşmasından eli boş ayrılan ev sahibi hafta sonu oynadığı Real Madrid maçında da son çeyrekte yaptığı ufak hatalarla maçı kaybetti. Canaria deplasmanları her takım için seyahat açısından zor oluyor. Gran Canaria takımı evinde oynadığı Eurocup mücadelelerinin hiçbirinden mağlup ayrılmadı. Takımın sayı yükünü Kyle Kuric, Walter Tavares, Brad Newley üstlenirken özelikle pota altında Levon Kendall ve Walter Tavares çok etkili oynamaktalar.

Banvit takımı hafta sonu zorlu bir karşılaşmadan çıktı diyebiliriz. Karşıyaka ile yaptıkları mücadeleyi uzatma dakikalarında kaybettiler. Banvit takımının bu sezon yaptığı deplasman maçlarında Zoran Lukic’in oyun felsefesinden dolayı düşük skor çıktığını görüyoruz. S. Mejia bu maçta da forma giyemeyecek isimlerden. Onun yokluğunda hücumda biraz pasif kalabiliyorlar.

Deplasman performansına güvenmediğim Banvit takımı bu maçta düşük skorlarda kalabilir. Gran Canaria takımı ilk maçta yediği farkın acısını çıkartır düşüncesindeyim.

Tahmin: MS 1 (-7.5)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın