Gran Canaria – Andorra Maç Analizi! (24 Nisan)

fersu-yahyabeyoglu

Koç Reneses’in öğrencileri Eurocup’dan elendikten sonra konsantrasyonlarını tamamen ACB’ye verdiler. Şu anda 18 galibiyetle 5.sıradalar ve 4.sıra için Laboral ile sıkı bir kapışmanın içerisindeler. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar. Kuric’in geri dönmesi onların zaten iyi olan hücum potansiyellerini bir kademe daha yukarı çekmiş durumdalar. Son 5 maçlarından üçünde 162 sayı barajı geçildi. Ligde ortalama 82 sayı atıp 78 sayı yiyorlar.

Misafir takım playoff yarışından biraz uzaklaşmış olsa da 2-3 maçlık bir galibiyet serisi yakalayabilirse yine potaya girebilir. Son 4 maçtır kazanamıyorlar, toparlanmaları gerekiyor. Bogdanovic, Stojanovski, Shermadini üçlüsü bu maçta da koç Penarroya’nın en güvendiği isimler olacaklar. Son 5 maçlarının üçinde 162 sayı barajı geçildi. Ortalamada 80 sayı atıp potalarında 83 sayı görüyorlar.

Gran Canaria kendi sahasında seyircisi ile bütünleşiyor ve yüksek tempoda keyif veren bir basketbol oynuyor. Andorra da bu gibi maçlarda rakibine cevap verebilen ve açık alanda etkili olabilen isimlere sahip. Dolayısıyla yüksek skorlu bir maç bekliyorum.

Tahmin: Üst (162.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın