Golden State Warriors – San Antanio Spurs Maç Analizi! (26 Ekim)

nba-player-betsNba’de sezonun en flaş tranferi şüphesiz K. Durant oldu. Gsw bu hamle ile çok iyi bir takımdan Usa National Team’e doğru geçiş yaptı. Nasıl oynayacaklar sorusunun cevabını pre-season’da verdiler bence, Amerika Milli Takımı gibi. Devam paylaşılan top, Run-Gun sistemi. Tempo Tempo Tempo…

Popovich’i çok severim harika bir koç fakat geçen sene Gsw’e karşı oynanan maçlarda tempoyu düşürmek yerine onlara aynı oyun ile karşılık vermeyi düşündü ve kimi zaman hezimetle sonuçlandı bu denemeler. Bu açıdan bakacak olursak Popovic’in bu seviyeye çıkmış takımı durdurmak için ne yapacağını kestiremiyorum, yine karşılık vermeye mi çalışacak yoksa tempoyu mu düşürmeye çalışacak?

Ne yaparsa yapsın ligin ilk maçında Gsw iddaa’da açılan -8.5’luk handikapı aşacaktır bence. 15+ bir fark görebiliriz. Oran artırmak isteyenler 1/1 bile oynayabilirler.

Tahmin: MS 1 (-8.5h)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

1 yorum

  1. Bu maca gsw 15 fark atar diyenlerin iddaa tahminlerine güvenmiyorum. Sas in savunma gücü ile hucumda uyum sorunu yasamasi muhtemel ve savunmasi gecen senenin altinda olan gsw ye ters gelecegi cok belliydi.

Bir Cevap Yazın