Golden State Warriors – New Orleans Pelicans Maç Analizi! (21 Nisan)

koraycelikerGolden State Warriors şu anda şampiyonluğun en büyük adayı konumunda. Özellikle evlerinde inanılmaz oynuyorlar. Bu zamana kadar iç sahada çıktıkları 42 maçta tam 40 galibiyet aldılar. David Lee de sakatlıktan döndükten sonra artık iyice şampiyonluk havasına girmiş durumdalar. Stephen Curry ve Klay Thompson durdurulamaz gibi oynuyorlar. Draymond Green görünmeyen adam olarak çok iyi performanslara imza atmaya devam ediyor. Ev sahibi takımda eksik oyuncu kalmadığının da altını çizelim.

New Orleans Pelicans ise uzun süre sakatlıklarla boğuştuktan sonra bir şekilde Oklahoma City Thunder‘ı alt ederek 8. sıradan adını Play-Off‘a yazdırmaya başardı. Onların da en büyük şanssızlığı ligin en formda takımıyla eşleşmeleri oldu. Jrue Holiday‘in bacağında bir problem var ancak oynayabilecek. Tyreke Evans ise dizinden problem yaşıyor; oynaması maç saatine doğru belli olacak.

862 kodlu karşılaşmada ben New Orleans Pelicans‘ın Golden State Warriors karşısında varlık gösterebileceğine inanmıyorum. Ev sahibi maç sonunda gerekli handikabı yapacaktır. Handikap çok diyenler 204.5’tan üste yönelsin.

Tahmin: MS 1 (-11.5h)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den İkili Kupon! (26 Mayıs)

İdeal 100 – Real Madrid – Liverpool MS X : 3.75 669 – Golden State Warriors …

Bir Cevap Yazın