Golden State – LA Lakers Maç Analizi! (17 Mart)

necaSteve Kerr’in çalıştırdığı Golden State büyüleyici performansına devam ediyor. Son 7 maçlarında 6 galibiyet aldılar. Kaybettikleri Washington maçında ise kadroda bulunan 7 önemli isimli dinlendirdikleri için kaybettiler. Bu sezon Şampiyonluğun favorilerinden. İç sahada sadece 2 kez kaybettiler. Son 2 maçta 120 li skorları gördüler. Ligin en fazla sayı üreten takımı Curry ve Klay bu takımın parlayan yıldızları. Hücumda hızlı top kullanmaları onlar açısından bir avantaj çünkü tempolu basketbolu seven oyunculara sahipler. Bu maç öncesi takımda eksik bulunmuyor.

Batı da 14. sırada bulunan Lakers için kabus gibi sezon geçiriyor. Yaptıkları her maç sonrası performansları git gide düşüyor. Son 7 maçta sadece 1 galibiyet aldıklarını belirtelim. Jeremy Lin ve Tarik Black sakatlıktan sonra iyi gözüküyorlar. Bu maç öncesi takımda 6 önemli isim yer almayacak.

Golden State tempolu basketbolu sevdiği için ilk fikri skor bulmak ancak savunmada önemli sıkıntı yaşamaktalar. 2 takımında skora katkı vererek maçı üste taşıyacağını düşünüyorum.

Tahmin: 210.5 Üstü

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın