Girne Üniversitesi Agüspor Maç Analizi! (24 Aralık)

Girne Üniversitesi lige çok kötü bir giriş yapıp son 3 maçını kazandıktan sonra geçtiğimiz hafta Beşiktaş deplasmanında tekrardan mağlubiyeti hatırladılar. Çok fazla bireysel denemelere giden oyuncu grubundan oluşan bir kadroları var. Hücumda top paylaşımını iyi yaptıkları karşılaşmalarda rakiplerini çok zorluyorlar. Cappie Pondexter, Marija gajic ve Knezevic takımın sayı yükünü çeken isimler.

AGÜ Spor 9 karşılaşmada aldığı 7 galibiyet ile ligde 2.sırada bulunuyor. Geçtiğimiz hafta çekişmeli geçmesi beklenen Galatasaray karşılaşmalarını rahat kazandılar. Çok kaliteli yabancı oyuncu grubuna sahipler. İlk 5 oyuncularından ciddi katkı alıyorlar. Tahisha Wright, Chelsea Gray, Dubljevic ve An Wauters takımın sayı yükünü çeken isimler. Eurocup’ta gruplarını 6 da 6 yaparak tamamladılar.

AGÜ Spor çok iyi bir sezon geçiriyor ve rakiplerine göre hem rotasyon hem de kadro kalitesi olarak çok üstün durumdalar. Maç sonunda istedikleri farkı yakalayacaklarını düşünüyorum. Öncelik MS 2, ardından AGÜ Spor bu sezon çoğu karşılaşmada ilk yarılarda zorlandığını göz önüne alırsak sürpriz 1/2 denemesi yapılabilir.

Tahmin : 1/2 (+3.5 / -6.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın