Gipuzkoa – Zaragoza Maç Analizi! (24 Nisan)

fersu-yahyabeyoglu

Gipuzkoa şuanda ligin en zayıf halkası ancak üst üste bir kaç maç kazanabilirlerse birden bire düşme potasından da kurtarabilirler kendilerini. Yeni transferleri Dean ilk maçına çıkacak büyük olasılıkla bu maçta. Bu arada Urtasun ve Wear’in oynamaları beklenmiyor bu maçta. Landry, Vrkic ve Lawrence bu maçta direnişin önderleri olacaklar. Wear ve Urtasun’nun bu maçta forma giymesi beklenmiyor. Son 3 maçlarında da 155 sayı barajı geçildi. Ligde ortalama 72 sayı atıp potalarında 85 sayı görüyorlar.

Zaragoza 9 galibiyetle 15.sırada ve dikkatli olmazlarsa düşme potasının içerisinde bulacaklar kendilerini. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve biraz olsun toparlandılar. Benzing, Fotu, Jelovac bu maçta da koç Casedevall’ın en güvendiği isimlerin başında gelecekler. Son 3 maçlarından ikisinde 155 sayı barajı geçildi. Ligde ortalama 80 sayı atıp 82 sayı yiyorlar.

Savunma problemi yaşayan iki takımın mücadelesinde takımların birbirlerinin zaaflarını iyi değerlendireceğini ve bol skor bulacağını düşünüyorum.

Tahmin: Üst (155.5)

İlginizi Çekebilir

iddaa basketbol

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu! (23 Ekim)

İDEAL 714 – Barcelona – Real Betis (18.5h) MS2 – 1.70 717 – Gran Canaria ...

Bir Cevap Yazın

Kapat