Giessen – Bayern Münih Maç Analizi! (8 Ekim)

unver-erturkHer geçen sezon üzerine koyarak devam eden Giessen 46ers bu sezona geçtiğimiz senenin tam tersi bir görüntüde başlangıç yaptı. Geçtiğimiz sezon ilk 5 karşılaşmada sadece 1 galibiyet alıp ardından bir çıkış yapan Giessen, bu sezona 3 maçta 2 galibiyet alarak başladı. Takımda 28 yaş üstü oyuncu bulunmuyor ve bunu ilk 3 haftaya iyi bir enerji ile yansıttılar. Tecrübe eksikliği ve rotasyonun verimsizliği maç içinde büyük serilerin gelmesine hala neden oluyor. Koç Denis Wucherer bu kırılganlığa bir çözüm bulamazsa seri mağlubiyetler ile ligin dibini görebilirler. Thomas Scrubb ve Cameron Wells ilk haftanın ön plana çıkan isimleri olmuştu.
Bayern Münih yenilenen kadrosu ile sezona 3/3 yaparak başladı. Genç Maximilian Kleber bu sezon daha fazla süre alıyor ve ortalamalarını 2’ye katlamış durumda. Reggie Redding oyunun her alanında çok iyi katkı veriyor. Savunma ribaundlarında yaşadıkları problem dışında ciddi bir sorun ile karşılaşmadılar. Maç başına takım olarak 25 asist ortlama yakaladılar. Gavel hala verimsiz oynamaya devam ediyor.
Giessen çok kırılgan bir yapıya sahip. Maç içinde ciddi seriler yiyebiliyorlar. Bayern takımının bunu bir avantaja çevirip rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Tercih: MS 2

İlginizi Çekebilir

Boston Celtics – Cleveland Cavaliers Maç Analizi! (28 Mayıs)

Bu harika serinin son maçına geldik. Bu seneki iki Konferans Finali’de 7. maça gidiyor ve …

Bir Cevap Yazın