General Diaz – Sol De America İddaa Tahmini! (25 Temmuz)

ploutosGeneral Diaz için Apertura pek iyi geçmemişti. 22 maçta 21 puan toplayan ekip dış sahada iyi bir performans gösterirken evinde pek varlık gösterememişti. Clasura’ya ise deplasmandaki Libertad beraberliğiyle başlayan ekip evinde Guarani’ye 5-0 kaybederken Nacional’i deplasmanda 1-0 ile geçti. Kısacası Apertura’daki iyi dış saha performanslarını sürdürüyorlar.

Sol De America ise Apertura’da çok kötü performans sergilemedi. Özellikle iyi bir başlangıç yaptıklarını da hatırlatalım. 22 maçta 31 puan toplamışlardı. Clasura’da ise 3 maç geride kalırken galibiyetle tanışamayan ekip evinde oynadığı maçlarda Capiata ve Lorenzo’ya 2-1 kaybederken deplasmanda oynadığı maçlarda Rubio Nu ile 1-1 berabere kaldı. Sol De America’nın Apertura’da oynadığı deplasman maçlarında 4 galibiyet, 5 beraberlik ve 2 mağlubiyet elde ettiklerini hatırlatalım.

İki ekibin bu sezon ki karşılaşmalarında General Diaz evinde 3-0, deplasmanda ise 3-2 ile gülmüştü. Ayrıca iki ekibin tarihlerinde oynadıkları 10 karşılaşmanın 7’sinde ve General Diaz’ın evinde oynadığı 5 maçın tamamında gülen tarafın General Diaz olduğunu belirtelim. General Diaz yenilmez tarafındayım.

Tahmin: ÇS 1-X (1.20)

İlginizi Çekebilir

Atletico Madrid – Real Betis Maç Analizi! (22 Nisan)

Atletico ligde 71 puanla ikinci sırada yer alıyor. Hafta içinde oynadığı karşılaşmada Sociedad’a deplasmanda 3-0 …

Bir Cevap Yazın