Gaziantep Bşb – Selçuk Üni. Maç Analizi! (7 Mart)

Gaziantep BŞB sezona kötü başlayan,fakat ardından yaptığı transferler ile toparlanan bir ekip. Son 8 lig maçında sadece Banvit’e yenilen takım savunmada da bu 8 maç başına yediği 65.75 sayı ile çok iyi durumda. Ekibin en önemli özelliği top kaybı oranını az tutması. Barış Ermiş, Borovnjak, J.R Bremer, Stevic ve Serkan Erdoğan takımın skor gücü.

Selçuk Üniversitesi ise kötü durumda. Ligde kalmak için mücadelesine devam ediyor. Son 4 maçta 2 kez kazandılar. Savunma performanslarında artış var. Fakat skor bulma problemleri de var. Son 3 maçta 63.33 sayı ortalaması ile oynadılar. Bu 3 maç için ortalama 71 sayı yediler. Gillenwater, Delininkaitis, De Vries ve Sean Williams takımın skor gücünü oluşturan isimler.

İki takımında son maçlarda savunmada sert olmaya çalıştıklarını görüyoruz. Bunu daha fazla beceren Gaziantep BŞB maçın favorisi konumunda. Selçuk Üniversitesi geçen hafta Banvit karşısında ilk devre dirençli oynadı. Gaziantep BŞB’de son 5 maçının ilk devre sonlarında çok fazla fark yapamadı. Tercihim Selçuk Üniversite’sinin İlk yarı handikapını koruyacağı yönünde. Ayrıca sistem kuponları için 2/1 ve alt diğer önerilerim.

Tahminler: İY 2 (+6.5h), 2/1 (+6.5/-12.5h) ve 144.5 Altı

İlginizi Çekebilir

Giray Özkan’dan Günün Kuponu! (23 Mayıs)

İdeal 810 – Bamberg – Bayern Münih MS 1 : 1.55 972 – Beşiktaş – …

Bir Cevap Yazın