Galatasaray – Fenerbahçe Maç Analizi! (29 Mayıs)

unver-erturkTürkiye Basketbol Süper Ligi Play Off yarı final 3.karşılaşmalarında bu kez Galatasaray Abdi İpekci’De Fenerbahçe’yi ağırlayacak. İlk iki karşılaşma da ikişer istikrarsız devre oynayan Galatasaray çok kötü görüntüler çizerek seride 2-0 geriye düştü. İlk karşılaşmada ilk devre 17 sayı yiyip ikinci devre istediği oyunu oynasa da maçı çeviremeyen Galatasaray, serinin ikinci karşılaşmasında tam tersi olarak ilk devre istediği oyunu sergileyip maçın ikinci yarısında çok büyük bir seri yiyip sahadan 25 sayılık fark ile mağlup ayrılmıştı. İki karşılaşmada da boyalı alanda ciddi sıkıntı yaşadılar.

Fenerbahçe ilk iki karşılaşmada istediği sonuçları rahat alarak seriyi 2-0’a getirdi. İki karşılaşmada da boyalı alanda çok etkili olan Sarı-Lacivertli ekip ilk karşılaşmada uzunların, ikinci karşılaşmada kısaların etkili oyunu ile galibiyete gitmişti. Koç Obradovic 2.karşılaşmada Antic’i tribüne gönderip Kalinic’e süre vermişti. Bogdanovic uzun bir aradan sonra çok etkili bir maç çıkarmıştı.

Abdi İpekçi’de Galatasaray’ın yıllardır rakibine karşı bir üstünlüğü bulunuyor. Bugün yine kapalı gişe olacak salonda Galatasaray kolay pes etmeyecektir.

Tahmin: MS 1 (+3.5h)

İlginizi Çekebilir

Baskonia – Fenerbahçe Doğuş Maç Analizi! (24 Eylül)

Baskonia serinin ilk maçında Fenerbahçe’yi çift haneli farklarla takip etmişti. Maçın sonlarına doğru tek hanelere …

Bir Cevap Yazın