Galatasaray – Best Balıkesir Maç Analizi! (9 Ekim)

giray-ozkanGalatasaray bu sezon yeni bir kadro kurdu.Takımda tam 9 yabancı var ve Deon Thompson, Blake Schilb ve Justin Dentmon tribüne oturacak, buna karşılık Alex Tyus, Jon Diebler, Austin Daye, Russ Smith, Tibor Pleiss ve Vladimir Micov ise bugün sahada olacak.Emir Preldzic transferleri ile önemli bir eşiği aştılar. Bir çok oyuncunun bir çok alternatif pozisyonda rol alabiliyor oluşu ile birden çok sistem uygulayabilirler.Ancak savunmaları henüz oturmuş değil.Yeni kadronun düzene girmesi için 14 hazırlık maçı yaptılar.Bu 14 maçta 8 kez kazandılar.

Best Balıkesir’de yeni bir oluşum içinde.Ligdeki ilk sezonlarında amaçları düşme potasından uzak kalabilmek.Bu sebeple kadroyu baştan aşağı yenilediler.12 yeni oyuncunun uyum sağlayabilmesi adına da 8 hazırlık maçı yapıp 7sini kaybettiler.PAOK gibi bir ekibi bu dönemin sonunda yenmeleri de moral oldu.

Galatasaray sezonun ilk maçını cezası sebebiyle seyircisiz oynayacak.Bu sebeple de antrenman maçı havasına dönebilecek bir karşılaşma bekliyorum.BEST’in yabancıları ve ana parçaları tecrübeli ancak yaş nedeniyle süre aldıkça fiziksel olarak düşen isimler.Yüksek tempoda kırılmalarını bekliyorum.MS:1 ideal seçim olur.

Tahmin: (-15.5h) MS 1

İlginizi Çekebilir

Fenerbahçe Doğuş – Olimpia Milano Maç Analizi! (22 Şubat)

Fenerbahçe 22 maçta aldığı 15 galibiyetle 3.sırada yer alıyor. Oynadıkları son 7 maçın 6sını kazandılar. …

Bir Cevap Yazın