Gais – Angelholm Maç Analizi! (24 Eylül)

davranİsveç Superettan’da Gais sahasında Angelholm’u konuk edecek. Gais 3 haftadır kazanamıyor. Ligde 28 puana sahipler ve düşme potasının 5 puan üzerindeler. Alttan gelen ekipler zorlyacaktır. Bu saatten sonra sıkıntı yaşamak istemeyeceklerdir. En kötü gol atacaklarını düşünüyorum. Konuk takıma bakacak olursak lige berbat bir giriş yaptığını fakat son 8 maçta oldukça iyi performans gösterdiğini görüyoruz. Son 8 haftada 1 kez kaybettiler. Bugün son 5 deplasman maçında attıkları gibi gol atacaklarını düşünüyorum.

Tahmin: KG Var (1.65)

koraycelikerGais’in sezon başından beri devam eden inişli çıkışlı performansı devam ediyor. Şimdilik küme düşme hattının biraz üzerindeler. Ancak her potaya girebilirler. Takımın en büyük sorunu bitirici bir golcü eksikliği. Patrik Ingelsten 33 yaşına rağmen elinden geleni yapıyor ama yetersiz kalıyor.

Angelholm ise sezona kötü başlamıştı fakat son dönemde biraz kıpırdandılar. Tabi bunda en önemli etken tavuk-yumurta misali tehlike çanlarının çalmış olmasıydı. Hala istim üzerindeler. Puan almak için gerektiğinde risk olmak zorunda oldukları bir gerçek. Tıpkı Gais gibi faydalı bir golcüleri yok. Fredrik Karlsson ve Piotr Johansson şimdilik bu soruna çare olmaya çalışıyorlar.

Zorlu mücadelede alınacak puan ve veya puanlar çok önemli. Bir nevi 6 puanlık maç. Olası bir Gais galibiyeti Angelholm’u ateşin içine atar. Maçta erken bir gol gelirse diğer taraf fazlasıyla risk alacağı için karşılıklı goller de gelebilir.

Tahmin: 2,5 Üst (1.65)

İlginizi Çekebilir

Koray Çeliker’den Günün Kuponu! (20 Mayıs)

İdeal 404 – Chievo – Benevento MS 1 : 1.50 410 – Gornik Zabrze – …

Bir Cevap Yazın