Fuenlabrada – Zaragoza Maç Analizi! (8 Mayıs)

fersu-yahyabeyogluEv sahibi takım 16 galibiyetle 7.sırada ve son maçlarda playoff biletini kaybetme şansları var dikkatli olmazlarsa. Son 3 maçlarının ikisini kazandılar ve moralliler. Popovic, Paunic ve Tabu takımın en değerli isimleri. Ancak Tabu’nun durumu belirsiz. Kendi sahalarında oynadıkları maçlarda ortalama 166 sayı atılıyor.

Zaragoza son 4 maçından birini kazanırsa rahatlayacak ve düşme şansı kalmayacak, zaten playoff şanslarını haftalar önce kaybetmişlerdi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve moralliler. Jelovac, Kravtsov ve Bellas bu maçta da önemli silahları olacak. Son maçların formda ismi Benzing de en büyük yardımcıları olacak. Deplasmanda oynadıkları maçlarda ortalama 168 sayı oluyor.

Fuenlabrada ligin temposu yüksek ve hücum anlamında etkili takımlarından biri ancak savunmaları konusunda aynı şeyi söyleyemeyiz. Zaragoza ise hücumda zaman zaman sorun yaşayabilen, savunmada ise ligin kötü takımlarından biri. Yüksek tempoda bir maç ve bol skor bekliyorum, 161 baremi bence bu maça göre düşük.

TAHMİN: ÜST (161.5)

İlginizi Çekebilir

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors Maç Analizi! (9 Haziran)

Finalin 4. maçına geldik ve Cleveland Cavaliers ilk 3 maçı da kaybetti. Kazanmalarını bekleyen kısım …

Bir Cevap Yazın