Fuenlabrada – Vitoria Maç Analizi! (8 Ocak)

Yoluna Eurocup’da da devam eden Fuenlabrada Liga Endesa’da şuanda 6 galibiyetle ve averajla 10.sıradalar, play-off potasından 2 galibiyet uzaktalar. Ligdeki son 3 maçlarını kazandılar ve Popovic’in dönmesi ile birlikte hayli formda, moralli olduklarını söyleyebiliriz. Bu maç öncesi kadroda önemli bir eksik yok. Popovic ve Paunic bu maçta da ev sahibinin en önemli kozları olacaklar. Oynadıkları son iki resmi maçta da 161.5 sayı barajı geçildi.

Son haftalarda Avrupa’nın en formda takımlarından biri Baskonia. Özellikle Euroleague’de çok farklı ve net galibiyetlere imza atıyorlar, zirvenin de takipçisi konumundalar. Liga Endesa’da beklenmeyen mağlubiyetler almış olsalar da şuanda 9 galibiyetle 6.sıradalar. Müzmin sakat Bargnani iyileşti ama çok maç eksiği var, tam hazır değil ve bu maçta forma giymesi beklenmiyor. Onun dışında koç Alonso’nun kadrosu tam. Ligde oynadıkları son 4 maçtan 3 galibiyet çıkardılar. Son 3 resmi maçlarından ikisinde 161.5 baremi geçildi.

Son maçlarda Euroleague’de tozu dumana katan Baskonia Bargnani yokken daha iyi oynuyor diyebiliriz rahatlıkla. Voigtmann, Larkin ve Beaubois gibi yıldızlarla bu maçın da net favorisi konumundalar. Ama daha net olan yüksek tempoda oynamayı seven Fuenlabrada’nın da katkısıyla 161.5 sayı barajının aşılacağı.

Tahmin: ÜST (161.5)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın