Fuenlabrada – Murcia Maç Analizi! (28 Aralık)

Yoluna Eurocup’da da devam eden Fuenlabrada Liga Endesa’da da 5 galibiyetle 11.sırada şuanda ve playoff resminin 2 galibiyet arkasındalar. Son 2 maçlarını kazandılar ve formdalar, Popovic de geri döndü ve bu maçta oynaması bekleniyor. Paunic ve Cruz şuanda takımın en önemli isimleri. Takımda herkes skora katkı yapabiliyor ama ortalamada sadece 75 sayı atıp potalarında 82 sayı görüyorlar. Ancak kazandıkları son 2 maçta ortalamalarını geçtiler.

Murcia da ev sahibi gibi Eurocup’da yoluna devam ediyor. Liga Endesa’da ise beklentilerin altında kalmış durumdalar, 4 galibiyetle 12. Sıradalar ve bir seri yakalamazlarsa playoff potasına girmeleri hayli zor olacak bu sezon. Son 3 maçlarından sadece 1 galibiyet alabildiler. Campazzo ve Benite takımın lokomotifleri, hücum onlardan dönüyor. Liga Endesa’da ortalama 80 sayı atıp potalarında 82 sayı görüyorlar.

Tempolu oynamayı seven ve hücumu ön planda tutan iki denk takımın mücadelesinde her ne kadar Fuenlabrada daha formda görünse de maç sonucu oynamak bence riskli. Bunun yerine üst tercihini önereceğim.

Tahmin: ÜST (161.6)

İlginizi Çekebilir

Real Madrid – Fenerbahçe Maç Analizi! (20 Mayıs)

Bir güzel Euroleague sezonunun daha sonuna gelmiş bulunuyoruz. Belgrad’da ki 18.si düzenlenen Euroleague’in finalinde, Zalgris’i …

Bir Cevap Yazın