Fuenlabrada – Murcia Maç Analizi! (22 Mayıs)

fersu-yahyabeyoglu

Koç Ponsarnau’nun takımı şuanda 17 galibiyetle 8.sırada ve bu maçı kazanırlarsa play-offu garantileyecekler, kaybederlerse 4 takım arasında çok ince hesaplar dönecek. Popovic, Paunic ve Tabu Fuenlabrada’yı taşımaya çalışacaklar. Son 3 iç saha maçlarında da 164 sayı barajı geçildi.

Misafir takım Murcia ligin en keyif veren takımlarından biri. Koç Katsikaris’in ekibi şuanda rakibi gibi 17 galibiyette ve averajla 7.sıradalar. Kazanmak play-off demek kaybetmek ise karışık hesaplar ve belki de sonrasında play-off dışında kalmak demek olacak. Antelo, Campazzo ve Faverani takımın ön plana çıkan isimleri.

Fuenlabrada Real ile beraber ligin en iyi hücum takımlarından biri. Murcia’nın maçlarında normalde 160 sayı pek çıkmaz ama Campazzo liderliğinde yüksek tempoya çıktıklarında skor potansiyelleri yükselen bir takımlar, Fuenlabrada da buna izin veren bir takım, yüksek tempoda ve çekişmeli bir maç bekliyorum.

Tahmin: Üst (164.5)

İlginizi Çekebilir

İspanya – Rusya Maç Analizi! (17 Eylül)

İspanya turnuva başlamadan önce bile şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösteriliyordu. Gruplarda rakiplerine 90’dan aşağı ...

Bir Cevap Yazın

Kapat