Fransa (K) – Belarus (K) Maç Analizi! (8 Ağustos)

unver-erturkFransa Bayan Milli takımı dün Bayan Milli takımımıza karşı maça kötü başlamasına rağmen rahat bir galibiyet aldı. A Milli takımımız savunmada çok etkili olup Fransa’yı hücumda kilitlese de Miyem’in dış atışlarda yakaladığı harika yüzde ile büyük bir seri yapıp öne geçmişti. Boyalı alanda çok büyük bir güce sahip olduklarını 29-44’lük 15 ribaund farkı ile dünde gördük. Takımın en ciddi sıkıntısı kesinlikle takımın beyni Celine Dumerc’in sakatlığı nedeniyle olmaması. Set hücumlarında ki düzensizlik oldukça belli oluyor.

Belarus dün kazanabileceği bir karşılaşmada Japonya’ya mağlup olarak gruptan çıkma şansını zora soktu. Leuchanka Yelena ve dış atışlarda çok iyi bir yüzde yakalayan Snytsina Katsiaryna Belarus’un en skorerleriydi. Boyalı alanda oldukça etkili olan Belarus takımı ribaudlarda takım olarak çok etkili oluyor. Dünde Japonya’ya karşı 20 diferanslık bir fark yaptılar.

İki takım arasında bariz bir güç dengesi var. Fransa dün düşük tempoyla oynayıp hücumda zorlanmıştı. Belarus boyalı alanı, Fransa boyalı alanına kafa tutacak güçte.Çok sert bir mücadele bekliyorum. Öncelik ALT.

Tahmin: Alt (131.5)

İlginizi Çekebilir

Zalgiris Kaunas – Olympiakos Maç Analizi! (26 Nisan)

Zalgiris normal sezonu 6. sırada tamamlamıştı. Saha dezavantajına rağmen deplasmanda kazandıkları maç sayesinde bugün seriyi …

Bir Cevap Yazın