Frankfurt – Alba Berlin Maç Analizi! (7 Mayıs)

asgardÇeyrek finalin en zorlu serilerinden bir tanesi de Frankfurt – Alba Berlin serisi. Frankfurt ev sahibi avantajını elinde bulundursa da Alba Berlin artık marka olmuş ismi ile bu seriden çıkmayı başarabilir. Frankfurt bu sezon büyük iş başararak Euro Challange kupasını kazandı. Final Four’da Enisey’in ardından Varese’yi mağlup ederek kupaya uzandı. Ancak özellkle Final Four maçlarında çok da iyi bir oyun ortaya koyamadı. Özellikle boyalı alanda uzunları ile Final Four boyunca çok basit atışları değerlendiremediler. Ancak yine de sonuca bakmak lazım, sonuçta kupayı müzelerine götürmeyi başardılar. Takımın en skorer oyuncusu Jordan Theodore maç başına 15 sayı ile oynuyor. Maç başına 79 sayı atarak, 68 sayı yiyorlar.

Rakip Alba Berlin bu sezon belki de en kötü sezonlarından birini geçirdi ve ligde ancak 6. sırayı alabildi. Kadro olarak önceki sezonlara oranla güç kaybetti. Yine de rakip Frankfurt ile başa baş oynayabilecek bir takım. Milosavljevic, Ashley, Cherry, Kikanovic, Lowery, Loncar takımda öne çıkan oyuncular. Maç başına ortalama 81 sayı atarak 73 sayı yiyorlar.

İddaanın ilk olarak 147,5 açtığı maçın baremi 144,5 olarak güncellenmiş. Frankfurt özellike ECK Final Four’da çok düşük skorlarda kalsa da ben bu maçta bu baremin üzerine çıkılacağını düşünüyorum. Tahminim Üst.

Tahmin: Üst (144.5)

İlginizi Çekebilir

Büyükçekmece – Trabzonspor Maç Analizi! (22 Nisan)

Büyükçekmece ligin düşme hattına yakın ekiplerden biri. Geçe hafta sonunda Darüşşafaka’yı yenerek çok ektra bir …

Bir Cevap Yazın