Floridsdorfer – Austria Klagenfurt Maç Analizi! (26 Nisan)

ploutos29 maçta topladığı 13 puanla ligin dibinde yer alan Floridsdorfer için tehlikeli çanları çok yakından ve yüksek bir sesle çalıyor. Ligin bitimine 7 hafta kaldı ve yakalamaları gereken ekip kendilerinden 13 puan yukarıda bulunan, bugünkü rakipleri Austria Klagenfurt. 6 maçtır galibiyete hasret olan ve bu sezon evinde hiç maç kazanamayan ev sahibi ekip yinede son haftalarda iç sahada dirençli bir görüntü çiziyor. Son iç maçlarında lider LASK Linz’den 1 puan koparmayı başardılar.

Austria Klagenfurt ise Floridsdorfer’in 13 puan üzerinde bulunsa da şu anda bir diğer düşme basamağında bulunan Austria Salzburg’un da 7 puan üzerinde. Bu puan farkları daha 7 hafta olduğunu varsayarsak kapanabilir ama yinede Austria Klagenfurt’un cepten yeme hakkı mevcut. Son maçlarında da böyle bir sonuca imza attılar. Evlerinde Austria Salzburg’a 2-0 kaybettiler. Son 9 maçlarını kaybettiklerini de hatırlatalım.

İki ekibin yaklaşık olarak 1,5 ay önceki karşılaşmasında rakibini deplasmanda 2-1 ile geçen Floridsdorfer’in ligde kalmak adına bugün iç sahada sezonun ilk galibiyetine imza atacağını düşünüyorum.

Tahmin: MS 1 (2.10)

İlginizi Çekebilir

Doğacan Akalın’dan Günün Kuponu! (24 Ocak)

İdeal 776 – Unics Kazan (5.5h) – Fenerbahçe MS1 : 1.70 852 – Galatasaray – ...

Bir Cevap Yazın