Fiorentina – Cesena Maç Analizi! (3 Mayıs)

necaİtalya Serie A da 16:00 seansında kendi adımıza güzel bir maç izleyeceğiz. Fiorentina şuan 49 puanla 7. sırada bulunmakta. Avrupa kupalarına gitmeleri için 5. olmaları gerekiyor ve sadece 2 puan gerideler. Mor menekşeler son dönemde çok formsuz. Ligde çıktıkları son 4 maçı kaybettiler. İyi geçirdikleri sezonu mahvedecekler gibi görünüyor. Ancak henüz herşey bitmiş değil ve bugün kazandıkları takdirde o koltuğu tekrar ele geçireceklerdir. Takımın formsuzluğu bir yana yaşlı kurt Gomez çok iyi performans sergiliyor. Aslında son Juventus maçında da fena oynamamışlardı ancak o deplasmanda da çıkmak zor açıkcası.

Cesena ise şuan 19. sırada bulunuyor ve küme düşme şansları her maç git gide daha da artıyor. Son 9 maçlarında galibiyetleri yok. Ayrıca bu sezon çıktıkları deplasman maçlarında da pek iç açıcı performans sergiliyemediler diyebiliriz. Şöyle ki bu sezon 17 maça çıktılar ve sadece 1 galibiyet aldılar. O galibiyette iflasını açıklayan Parma’ya karşı alınmıştı.

Mor menekşeler kötü gidişata dur diyecektir buna da uygun bir rakip var karşılarında. Baştan sona mor menekşelerin üstünlüğüyle geçecek bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum.

Tahmin: H 1 (1.80)

İlginizi Çekebilir

Chievo – Crotone Maç Analizi! (6 Mayıs)

Serie A nn 36. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren bir maç ile devam ediyor. ve …

Bir Cevap Yazın